Nábor hráčů a hráček všech věkových kategorií od 4 let do týmů ABC Braník probíhá celoročně. Jestli tě baví fotbal, chceš mu věnovat svůj čas a zlepšovat se. Přijď mezi nás a staň se součástí klubu ABC Braník.

Najdi si, kdy trénuje tvůj tým a přijď na trénink – rozpis tréninků

Klub ABC Braník hledá trenérské posily k mládežnickým a přípravkovým týmům.

Pokud tě baví práce s dětmi, miluješ fotbal a chceš předat své zkušenosti mladým hráčům, přijď mezi nás. Přivítáme již zkušené trenéry, ale také začínající, zapálené. Licence není podmínkou, chuť vzdělávat se ANO.

Kontakt:  Filip Krhut  – 737 663 601  email: krhut@abcbranik.cz

Aktuální výsledky

9.11. – 10.11. 2019

  • AFK Slivenec – Muži A            0:2
  • Slovan Bohnice – Muži B         0:2
  • Starší dorost U19 – Admira      3:1
  • Mladší dorost U17 – Admira     3:4
  • Ženy – FK Teplice                     2:2
  • Sokol Třebeš – Dorostenky      0:5 
  • FK Teplice – St.žákyně             2:5 
  • St.žáci C – Zličín                      22:0 
  • FAAZ – Ml.žáci C                       0:4
  • Ml.žákyně – Rakovník               6:0
2.11.- 3.11.2019
  • Ml.dorost B – Sokol Stodůlky             5:3
  • Muži A  – Zbraslav                              4:2
  • Muži B – SK Střešovice B                   3:4
  • Dorostenky – České Budějovice         4:3
  • Ml.přípravka U8 – Dukla JM              23:39
  • Ml.přípravka U9 – Dukla JM              16:36
  • Spoje – Ml.přípravka C                      7:21 
  • TJ Praga – Dívčí přípravka                31:0
  • Admira – St.přípravka U10               16:42
  • Admira – St.přípravka U11                16:30
  • Kladno – St.žáci U15                          6:1
  • Kladno – St.žáci U14                        4:3(pen)
  • Sparta Praha – Ml.žákyně                 10:0
  • Líšeň – Ženy                                        4:3
  • Jihlava – St.žákyně                              1:4
  • Ml.žáci U13 – Dukla Praha                   1:4
  • Ml.žáci U12 – Dukla Praha                   4:11
  • Ml.žáci C – Dukla Praha C                   1:18
  • St.přípravka C – Uhříněves                  11:9 
  • Dorostenky – Ústí nad Labem               8:0
  • Náchod – St.dorost                              4:0
  • Náchod – Ml.dorost                              4:0 
  • Řepy – St.žáci C                                  3:3
25.10. – 28.10.2019
  • FK Zlíchov – Muži A                   1:4
  • Sokol Lipence – Muži B              3:3
  • St.dorost U19 – Střešovice         3:1
  • Ml.dorost U17 – Střešovice         3:2
  • Královice – Ml.dorost U17           8:1
  • St.žáci U15 – FC Písek               5:3
  • St.žáci U14 – FC Písek               3:2 (pen)
  • St.žáci C – Zbraslav                    5:1
  • Admira – Ml.žáci U13                  3:3
  • Admira – Ml.žáci U12                  7:4
  • Stodůlky – Ml.žáci C                    8:3
  • St.přípravka U11 – FC Háje        39:12
  • St.přípravka U10 – FC Háje        33:15
  • Cholupice – St.přípravka C           8:12 
  • Háje JM – Ml.přípravka U9          16:36
  • Háje JM – Ml.přípravka U8          14:34
  • Ml.přípravka C – Strašnice           17:6
  • Ženy – Hradec Králové                  1:1
  • Dorostenky – Pardubice              0:6 pohár
  • Ml.žákyně – Slavia                        1:12
  • Dívčí přípravka – Uhříněves          6:12