19.9.2020

Muži A – Loko Vltavín B  6:0

Slovo trenéra Marka Bukovského:  ,,

Dnes čekal naše Áčko jeden z lehčích soupeřů a na domácí půdě.
Zápas jsme zvládli výsledkově, ale v tréninkovém tempu. Vzhledem k velké marodce jsme mohli vyzkoušet i hráče, kteří dobře pracují v tréninku, ale kvůli velké konkurenci nedostávají tolik šancí.
Branky: 4 Silovský, 1 Palko a 1 Mráz

Pohled diváka: Utkání bohaté na góly a brankové příležitosti, to se divákovi přece musí líbit.

12.9.2020

Muži B – AFK Slavoj Podolí   5:1

Slovo trenéra Petra Hejduka: ,,Dnes jsme měli konečně vysokou produktivitu v zakončení. Výsledek vypadá jednoznačně, ale hlavně v první půli byl soupeř hodně aktivní. Dnes se nám jako týmu hodně dařilo a za to jsem moc rád. V základu byli tři dorostenci, kteří podali povedený výkon. “

Pohled diváka: ,,“

20.9.2020

U19 – Union Beroun   1:0

Trenér Adrian Ševčík: ,,  Vítězství proti nováčkovi soutěže jsme dnes urvali vůlí. Byli jsme i fotbalově lepší, ale nedokázali jsme přidat uklidňující góly. Tři body jsou ale doma! „

20.9.2020

U17 – Union Beroun   1:2

Petr Příhoda:

19.9. 2020

SK Střešovice – Starší žáci  U15   0:4

Martin Vališ: ,, Zápas jsme zvládli bodově, ale herně se nám tolik nedařilo, hodně jsme se přizpůsobovali hře soupeře a chtěli vše urvat více individuálně než týmově. V prvním poločase jsme zahodili i řadu šancí. Do příštího zápasu musíme přidat a předvádět týmovější výkon. Perličkou je, že tři góly dali naši obránci.“

Pohled diváka: Utkání plné gólů a šancí. Bylo vidět, že naši byli jasně lepší  a soupeř jim nestačil.

19.9.2020

SK Střešovice – Starší žáci U14    0:11

Filip Krhut: ,,Povinné vítězství. Soupeř se, i přes handicap v dovednostech, snažil vše hrát konstruktivně, za což má naše sympatie. My jsme toho však dokázali využívat a na polovině domácích jsme získali spoustu míčů. Některé naše akce byly velmi pohledné, na čem však je potřeba pracovat, je hra do bloku. Věříme, že někteří naši hráči začnou u fotbalu víc přemýšlet, aby naše hra byla ještě plynulejší.“

Pohled diváka: Utkání se slabším soupeřem slibovalo hodně gólů, což se také splnilo. Ale hra byla chvílemi utahaná a tak moc nebavila. Kluci určitě umí hrát hezčí a koukatelnější fotbal.

20.9.2020

U13 – Admira Praha   2:3

Tomáš Klíma: ,,Dnes se nám nedařilo vůbec nic. Soupeř nás předčil ve všech herních činnostech a naše štěstí bylo, že kluci z Admiry nebyli více kvalitní v zakončení. “

Pohled diváka:

20.9.2020

U12 – Admira Praha    5:30

Filip Krhut: ,,Dnešní zápas se nám příliš nepovedl. Řešení situací bylo hrozně těžkopádné, součinnost vázla. Pozitivní je, že i přes to si kluci dokázali vítězství urvat pro sebe a že téměř polovina týmu zvládla dvě utkání po sobě.“

19.9.2020

SK Aritma –  U11 – 13:35

Trenér Martin Hauft: ,,  Utkání hrané na moc pěkné trávě jsme odehráli na jednom hřišti naprosto dominantně. Byly k vidění hezké akce a to jak díky individuálním dovednostem, tak i týmové hře. Druhé hřiště se však trápilo. Ačkoliv celkově také zvítězilo, měli jsme zde obrovské problémy při rozehrávce od brankáře. Navíc někteří hráči se asi „špatně vyspali‘ a celkovému výkonu nepomohli. Byli jsme často bez nabídky a trvalo nám také přepínání do defenzivy po ztrátě míče. Nutno podotknout, že spoustu našich nadějných akcí nám zneškodnil gólman soupeře, který hrál vysoko z brány a předváděl výborné odebírání míče, jako by to byl obránce.“

Aritma Praha – U10   10:25

Trenér Radim Hocek: ,, Hned od začátku jsme udávali tempo hry, dobře drželi šířku hřiště a kombinovali. Velká spokojenost s nasazením a bojovností u všech hráčů, jenom nám stále chybí větší klid v zakončení. Poctivě na tom pracujeme v tréninku a věříme v brzké zlepšení.“

20.9.2020

U9 – Aritma Praha   19:28

Trenér Roman Stejskal:

U8 – Aritma Praha   41:26

Trenér Jiří Prokop: ,,Dnes nás trochu potrápilo, že proti nám nastoupil soupeř, jehož hra už byla trochu organizovaná. Jedno hřiště navázalo na výkon z minulého týdne a soupeře přestřílelo vysokým rozdílem, na druhém to vypadalo jako by se někteří hráči na dnešek špatně vyspali“

19.9. 2020

Hradec Králové – Ženy   4:1

Trenérka Veronika Juráková: ,,Vlažný první poločas nás stál body. Po individuálních chybách jsme prohrávaly 3:0. Druhý poločas holky zlepšily pohyb a důraz vedl k brzkému snížení, následovala 100% šance, která nebyla využita a přišel trest v podobě čtvrté branky v naší síti. Pro mě byl Hradec hratelný soupeř a výsledek je zklamání. Musíme zlepšit pohyb a nasazení do příštích zápasů.“

19.9.2020

TJ Sokol Třebeš – Dorostenky WU18   3:2p

Trenér Lukáš Redlich: ,,Povedl se nám vstup do utkání a hned v 5′, když Diana Dlouhá otevřela skóre. Bohužel po našem přímém kopu šel soupeř do přečíslení a bylo vyrovnáno na 1:1. Naše juniorky se v prvním poločase bohužel přizpůsobily hře domácích. Domácí se z přímého kopu dostali do vedení na 2:1. V druhé půli byl z naší strany neustálý tlak a domácí se nedostaly za svoji polovinu hřiště. Bohužel pomezní nám hru 2x přerušil kdy hračka šla sama na brankářku. Tlak stačil pouze na vyrovnání v 74’min na 2:2 Kvasničkova. Holky musím pochválit za předvedenou hru v 2.polocase. Na penalty se prohrálo 4:3. Následující víkend nás čeká dohrávka na domácím hřišti proti Voticím. „

13.9.2020

Teplice – WU15    1:2p

Vedoucí týmu Martin Kvasnička: ,,Starší žákyně dnes odjely za svým zápasem 1.ligy žákyň do Teplic. Utkání nemělo v základní hrací době vítěze a tak došlo na penalty, na které naše holky vyhrály 1:2..“