Hráčky
ABC Braník dívky
ABC Braník dívkySobota, Říjen 21st, 2017 at 5:12pm
2.liga starších žákyň Čechy, 4. kolo - 14.10.2017 - sestřih

Na Barrandově - na malinkatých UMT hřištích - proběhlo 14.10.2017 4. kolo 2. ligy starších žákyň. Za krásného počasí si naše holky fotbal nejenom užily, ale i oba zápasy vyhrály.

MINERVA FF o. s. - ABC Braník fotbal, z.s. 2:3 (1:1)

Střelkyně ABC
34. Krajčová Tereza, 37. Hrubá Denisa (pen.), 43. Hrubá Denisa

Hodnocení
Extrémně bojovný zápas s favoritem soutěže, kterému příliš na kráse nepřidalo malé hřiště. Přesto, nebo právě proto, si naše holky zaslouží obrovskou pochvalu za své fotbalové kousky. Ty Fotbalistky, které hrají svá první utkání stále více dokazují, že jdou nahoru a všem dělají obrovskou radost. Většinu zápasu jsme byli lepším týmem a vítězství si holky plně zasloužily, i když koncovka byla hodně napínavá. Zvláštní pochvala za výkony patří našim skvělým gólmankám Aničce (Folpi) a Elišce (Eli).

FK DUKLA Praha a. s. - ABC Braník fotbal, z.s. 1:14 (1:7)

1. Krajčová Tereza, 3. Rychnovská Dorota, 15. Dlouhá Diana, 18. Dlouhá Diana, 26. Altmanová Hana, 29. Hrubá Denisa, 30. Hrubá Denisa, 37. Krajčová Tereza, 42. Hrubá Denisa, 48. Jančáková Julie, 56. Dlouhá Diana, 60. Žežulková Adéla, 65. Dlouhá Diana, 67. Rychnovská Dorota

Hodnocení
Po rychle vstřelených dvou gólech a zjištění, že mají holky po fotbalové stránce nad soupeřkami notně navrch, rezignovaly na veškerou fotbalovost a hrály převážně individuálně a ne týmově. To mělo za následek místy až chaotický (ne)výkon. Celý první poločas, byť gólově úrodný, byl ukázkou toho, jakou cestou se nechceme ubírat. Po poločasové důrazné domluvě a vysvětlení si, že vše změníme, budeme hrát jako tým, kombinovat, zakončovat a přihrávat v rychlosti a vůbec dělat vše, co se holky učí při trénincích, aby se bavili i fanoušci se vše zlepšilo o 100%. Krásný kombinační fotbal, díky kterému si daly své první góly v mistrovském utkání i Háňa (Pohromix), Julča (první mistrovské utkání) a Ádík ( společně s Kamčou :-) ).

Kamera : Michal Krajč
Střih : Michal Krajč
Hudba : Michal Krajč
Na Barrandově - na malinkatých UMT hřištích - proběhlo 14.10.2017 4. kolo 2. ligy starších žákyň. Za krásného počasí si naše holky fotbal nejenom užily, ale ...
youtube.com
ABC Braník dívkyPátek, Říjen 20th, 2017 at 11:17am
Mladší přípravka (MPŘ) :)
ABC Braník dívkyNeděle, Říjen 15th, 2017 at 9:49am
Žákyně:
ABC - Minerva 3:2 (Bojovný výkon všech hráček, včetně těch, které s fotbalem teprve začínají)
ABC - Dukla 14:1 (Po špatné první půli byl ve druhé půlce předveden pěkný kombinační fotbal, kde dostaly hodně příležitostí začínající hráčky, a vstřelily si tak své první góly) :-)
ABC Braník dívkyStředa, Říjen 11th, 2017 at 8:59pm
Liga mistryň - ABC Braník fandí!!! Simona Necidová 🎼 Síma na hřiště, Síma na hřišti 🎶
ABC Braník dívkyÚterý, Říjen 10th, 2017 at 10:32pm
Žákyně: Dnes jsme odehrály přátelské utkání s mladšími žáky z Modřan. Utkání nakonec skončilo 4:3 pro kluky. Hráčky však předvedly povedené utkání, kde musely zapojit maximální rychlost a nasazení v soubojích.