Hráčky
ABC Braník dívky
ABC Braník dívkyNeděle, Říjen 14th, 2018 at 5:48pm
FK Dukla Praha - Dorostenky 3:5
Na malém hřišti to byl v prvním poločase spíš boj. Soupeřky měly po pravdě více ze hry. Za stavu 0:0 neproměnily přísně nařízenou penaltu.
Do druhého poločasu naše holky nastoupily skvěle. Hrály kombinační fotbal plný rychlých akcí v úžasném nasazení a výhru si opravdu zasloužily. Pochvalu si zaslouží i soupeřky za fotbal v nasazení a duchu fair play. 👍⚽
Střelkyně : 9´ Hana Altmanová
První poločas nepřinesl ani z jedné strany pohledný fotbal. Spíše šlo o kopanou. Sice nechybělo od našich hráček nasazení, ale ke koukání to příliš nebylo.
O poločase jsme si řekli pár věcí a druhý poločas byl již fotbalový a přinesl více pohledných akcí.
Holky dřely až do konce a snažily se nepříznivý výsledek vyrovnat, ale bohužel se nám to nepodařilo.
I přesto si holky zaslouží pochvalu a soupeři patří gratulace k vítězství.
ABC Braník dívkySobota, Říjen 13th, 2018 at 12:56pm
7:3 (4:2)
Střelkyně : 14´, 16´, 27´, 40´, 48´ Tereza Krajčová, 22´, 42´ Aneta Stibůrková
Po trošičku vlažnějším začátku, kdy jsme během deseti minut obdrželi dva góly, se holky rozehrály a zaslouženě do poločasu otočily skóre v náš prospěch. Byl vidět důraz, kombinace, individuální dovednosti i střelba.
Holky si zaslouží pochvalu a děkujeme jim za hezký zážitek.