Hl. město Praha › 2021 A2B – 13 M-1.A/B

Kolo Datum Čas Domácí Hosté výsledky
1. 1.8.2021 17:00 SK Aritma Praha ABC Braník 4:3
2. 7.8.2021 10:15 ABC Braník 1999 Praha  2:2
3. 15.8.2021 17:00 TJ Sokol Cholupice ABC Braník  5:3
15. 17.8.2021 17:30 ABC Braník SK Libuš  9:0
4. 21.8.2021 17:00 TJ Sokol Nebušice ABC Braník  1:4
5. 28.8.2021 10:15 ABC Braník FK Loko Vltavín B  —–
6. 4.9.2021 17:00 SK Střešovice 1911 ABC Braník  3:1
7. 11.9.2021 10:45 ABC Braník TJ Sokol Stodůlky  5:2
8. 18.9.2021 16:30 FK Řeporyje ABC Braník  1:1
9. 25.9.2021 10:15 ABC Braník ČAFC Praha  3:3
10. 3.10.2021 16:00 SK Modřany ABC Braník  1:1
11. 9.10.2021 10:15 ABC Braník FC Přední Kopanina B  6:1
12. 16.10.2021 10:15 FK Zlíchov 1914 ABC Braník
13. 24.10.2021 10:15 ABC Braník SK Zbraslav
14. 31.10.2021 14:00 TJ A.F.K. Slivenec ABC Braník

Hl. město Praha › 2020 A3A – 14 M-1.B/A

 

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledky
1. 1.8.2021 15:00 FK Meteor Praha B ABC Braník 2:2
2. 7.8.2021 13:00 ABC Braník SC Olympia Radotín B  6:1
3. 15.8.2021 17:00 FK FC Zličín B ABC Braník  2:4
15. 18.8.2021 17:30 ABC Braník TJ Avia Čakovice  2:0
4. 21.8.2021 10:00 Mez. svaz mládeže ABC Braník  3:0
5. 28.8.2021 12:30 ABC Braník AFK Slavoj Podolí B  6:0
6. 5.9.2021 17:00 TJ Sokol Písnice ABC Braník  4:6
7. 11.9.2021 13:00 ABC Braník TJ Spoje Praha B  2:4
8. 18.9.2021 13:15 Raptors Football Club ABC Braník  2:1
9. 25.9.2021 12:30 ABC Braník TJ Sokol Řepy  2:0
10. 3.10.2021 17:00 FC Tempo Praha B ABC Braník  3:0
11. 9.10.2021 12:30 ABC Braník SK Čechie Smíchov  1:1
12. 17.10.2021 15:30 TJ Sokol Lipence ABC Braník
13. 24.10.2021 12:30 ABC Braník SK Střešovice 1911 B
14. 30.10.2021 11:00 TJ Slovan Bohnice ABC Braník

ČDD U19

Kolo Datum Čas Domácí Hosté výsledky
14. 11.8.2021  10:00 ABC Braník FK Admira Praha B  6:0
1. 14.8.2021  10:00 ABC Braník Bomemians Praha B  0:6
2. 21.8.2021  10:00 RMSK Cidlina ABC Braník  1:2
15. 25.8.2021  10:00 Viktorka Žižkov B ABC Braník  0:3
3. 29.8.2021  10:00 ABC Braník FK Čáslav  1:2
4. 5.9.2021  10:30 TJ Svitavy ABC Braník  0:6
5. 12.9.2021  10:45 ABC Braník SK Vysoké Mýto  0:1
6. 18.9.2021  10:00 FC Vlašim ABC Braník  1:1
7. 26.9.2021  10:00 ABC Braník TJ Sokol Třebeš  2:0
13. 28.9.2021  10.00 FK Náchod ABC Braník  6:2
8. 3.10.2021  11:00 ABC Braník MFK Trutnov  0:2
9. 6.10.2021  12:45 FK Slavoj Vyšehrad B ABC Braník  4:2
10. 16.10.2021  12:15 ABC Braník TJ Praga
11. 23.10.2021  10:00 SK Sparta Kolín ABC Braník
12. 27.10.2021  10:00 ABC Braník SK Střešovice 1911

ČDD U17

Kolo Datum Čas Domácí Hosté výsledky
14. 11.8.2021 12:15 ABC Braník FK Admira Praha B  7:0
1. 14.8.2021 12:15 ABC Braník Bomemians Praha B  1:6
2. 21.8.2021 12:15 RMSK Cidlina ABC Braník  2:1
15. 25.8.2021 12:15 Viktorka Žižkov B ABC Braník  1:3
3. 29.8.2021 12:15 ABC Braník FK Čáslav  4:2
4. 5.9.2021 12:45 TJ Svitavy ABC Braník  3:3
5. 12.9.2021 13:00 ABC Braník SK Vysoké Mýto  4:3
6. 18.9.2021 12:15 FC Vlašim ABC Braník  5:1
7. 26.9.2021 12:15 ABC Braník TJ Sokol Třebeš  5:0
13. 28.09.2021 12:15 FK Náchod ABC Braník  3:4
8. 03.10.2021 13:15 ABC Braník MFK Trutnov  0:3
9. 06.10.2021 15:00 FK Slavoj Vyšehrad B ABC Braník  4:1
10. 16.10.2021 14:30 ABC Braník TJ Praga
11. 23.10.2021 12:15 SK Sparta Kolín ABC Braník
12. 27.10.2021 12:15 ABC Braník SK Střešovice 1911

ČDŽ U15

kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledky
1. 14.8.2021 10:30 FK Kladno ABC Braník  9:2
2. 21.8.2021 15:00 ABC Braník FC Písek  6:2
3. 29.8.2021 10:00 SK Motorlet Praha ABC Braník  3:5
4. 5.9.2021 10:30 ABC Braník FC Táborsko  2:2
5. 11.9.2021 14:30 SK Střešovice 1911 ABC Braník  0:4
6. 19.9.2021 10:00 SK Petřín Plzeň ABC Braník
7. 28.9.2021 11:00 ABC Braník FC Rokycany  9:2
8. 3.10.2021 10:00 SKP České Budějovice ABC Braník  1:4
9. 10.10.2021 10:45 ABC Braník FC Tempo Praha  2:2
10. 16.10.2021 10:00 SK Aritma Praha ABC Braník
11. 23.10.2021 10:45 ABC Braník FK Admira Praha

 

SŽ „C“  – SŽ 1.A/B

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledky
2. 04.09.2021 14:30 FC Tempo Praha ABC Braník  3:4
3. 12.09.2021 9:00 ABC Braník SK Ďáblice  1:2
4. 18.09.2021 12:15 ABC Braník AC Sparta Praha dívky  1:2
5. 26.09.2021 16:30 FA Praha ABC Braník  2:5
1. 28.09.2021 15:00 ABC Braník AFK Slavoj Podolí  3:4
6. 02.10.2021 9:00 ABC Braník TJ Sokol Stodůlky  0:3
7. 09.10.2021 16:00 TJ Slovan Bohnice ABC Braník  1:5
8. 17.09.2021 9:00 ABC Braník FK Meteor C
9. 23.10.2021 13:30 SK Zbraslav ABC Braník
10. 31.10.2021 12:15 ABC Braník TJ Sokol Řepy
11. 07.11.2021 15:00 SK Újezd Praha 4 ABC Braník

ČDŽ U14

Datum Čas Domácí Hosté výsledek
14.8.2021 12:30 FK Kladno ABC Braník  6:6
21.8.2021 17:00 ABC Braník FC Písek  1:14
29.8.2021 12:00 SK Motorlet Praha ABC Braník  8:4
5.9.2021 12:30 ABC Braník FC Táborsko  9:1
11.9.2021 16:30 SK Střešovice 1911 ABC Braník  1:1
19.9.2021 12:00 SK Petřín Plzeň ABC Braník
28.9.2021 13:00 ABC Braník FC Rokycany  14:1
3.10.2021 12:00 SKP České Budějvice ABC Braník  7:0
10.10.2021 12:45 ABC Braník FC Tempo Praha  1:4
16.10.2021 12:00 SK Aritma Praha ABC Braník
23.10.2021 12:45 ABC Braník FK Admira Praha

 

SŽ „C“  – SŽ 1.A/B

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledky
2. 04.09.2021 14:30 FC Tempo Praha ABC Braník  3:4
3. 12.09.2021 9:00 ABC Braník SK Ďáblice  1:2
4. 18.09.2021 12:15 ABC Braník AC Sparta Praha dívky  1:2
5. 26.09.2021 16:30 FA Praha ABC Braník  2:5
1. 28.09.2021 15:00 ABC Braník AFK Slavoj Podolí  3:4
6. 02.10.2021 9:00 ABC Braník TJ Sokol Stodůlky  0:3
7. 09.10.2021 16:00 TJ Slovan Bohnice ABC Braník  1:5
8. 17.09.2021 9:00 ABC Braník FK Meteor C
9. 23.10.2021 13:30 SK Zbraslav ABC Braník
10. 31.10.2021 12:15 ABC Braník TJ Sokol Řepy
11. 07.11.2021 15:00 SK Újezd Praha 4 ABC Braník

ČLŽ U13

Kolo Datum Čas Domácí Hosté výsledky
1. 16.8.2021 15:00 ABC Braník SK Motorlet Praha  4:8
2. 21.8.2021 10:00 FA Jablonec ABC Braník  2:11
3. 28.8.2021 14:45 ABC Braník FC Slovan Liberec  2:1
4. 4.9.2021 10:00 SK Střešovice 1911 ABC Braník  19:5
5. 12.9.2021 15:15 ABC Braník FK Admira Praha  7:1
6. 18.9.2021 10:00 ABC Braník FC Háje JM  8:1
7. 25.9.2021 10:15 FK Dukla Praha ABC Braník  9:1
8. 2.10.2021 10:45 ABC Braník FC Vlašim  6:1
9. 9.10.2021 10:00 FK Varnsdorf ABC Braník  8:4
10. 17.10.2021 11:00 ABC Braník SK Benešov
11. 24.10.2021 10:00 SK Roudnice n.Labem ABC Braník

 

MŽ – 1/A

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledky
1. 28.8.2021 8:30 ČAFC Praha ABC Braník 4:3
2. 5.9.2021 9:00 ABC Braník Sokol Kolovraty 2:7
3. 11.9.2021 17:00 SK Čechie Uhříněves ABC Braník  2:3
4. 18.9.2021 10:45 SK Union Vršovice ABC Braník  2:7
5. 25.9.2021 16:45 ABC Braník FK Union Strašnice  6:3
6. 2.10.2021 12:00 SC Olympia Radotín ABC Braník  0:9
7. 10.10.2021 14:45 ABC Braník SK Slovan Kunratice  2:2
8. 17.10.2021 11:00 SK Ďáblice ABC Braník
9. 24.10.2021 16:15 ABC Braník FC Háje JM
10. 30.10.2021 9:00 SC Xaverov ABC Braník
11. 6.11.2021 9:00 ABC Braník FK Újezd nad Lesy

ČLŽ U13 C

Kolo Datum Čas Domácí Hosté výsledky
1. 16.8.2021 15:00 ABC Braník SK Motorlet Praha  4:9
2. 21.8.2021 10:00 FA Jablonec ABC Braník  11:3
3. 28.8.2021 14:45 ABC Braník FC Slovan Liberec  11:6
4. 4.9.2021 10:00 SK Střešovice 1911 ABC Braník  5:13
5. 12.9.2021 15:15 ABC Braník FK Admira Praha  9:2
6. 18.9.2021 10:00 ABC Braník FC Háje JM  17:3
7. 25.9.2021 10:15 FK Dukla Praha ABC Braník  9:4
8. 2.10.2021 10:45 ABC Braník FC Vlašim  12:1
9. 9.10.2021 10:00 FK Varnsdorf ABC Braník  4:8
10. 17.10.2021 11:00 ABC Braník SK Benešov
11. 24.10.2021 10:00 SK Roudnice n.Labem ABC Braník

 

 MŽ – 1/A

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledky
1. 28.8.2021 8:30 ČAFC Praha ABC Braník 4:3
2. 5.9.2021 9:00 ABC Braník Sokol Kolovraty 2:7
3. 11.9.2021 17:00 SK Čechie Uhříněves ABC Braník  2.3
4. 18.9.2021 10:45 SK Union Vršovice ABC Braník  2:7
5. 25.9.2021 16:45 ABC Braník FK Union Strašnice  6:3
6. 2.10.2021 12:00 SC Olympia Radotín ABC Braník  0:9
7. 10.10.2021 14:45 ABC Braník SK Slovan Kunratice  2:2
8. 17.10.2021 11:00 SK Ďáblice ABC Braník
9. 24.10.2021 16:15 ABC Braník FC Háje JM
10. 30.10.2021 9:00 SC Xaverov ABC Braník
11. 6.11.2021 9:00 ABC Braník FK Újezd nad Lesy

G3A 2011 (2HP) – J. NOVOTNÉHO

G3A 2011 (2HP) – J. NOVOTNÉHO
Kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledky
1. 31.8.2021 14:30 SK Střešovice ABC Braník  18:42
2. 5.9.2021 16:15 ABC Braník FK Dukla JM  16:22
3. 10.9.2021 17:00 SK Aritma Praha ABC Braník  16:20
4. 19.9.2021 10:45 ABC Braník SK Hostivař  38:7
5. 25.9.2021 12:30 ČAFC Praha ABC Braník 23:21
6. 3.10.2021 9:00 ABC Braník TJ Sokol Stodůlky 26:17
7. 9.10.2021 12:15 AFK Slavoj Podolí ABC Braník  29:14
8. 16.10.2021 10:45 ABC Braník FC Háje JM
9. 24.10.2021 15:00 FK Admira Praha ABC Braník

G3M 2011/12 (1HP)
Kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledky
1. 05.09. 16:00 TJ Avia Čakovice ABC Braník  9:10
2. 12.09. 9:00 ABC Braník SK Újezd P4  20:10
3. 17.09. 17:00 FK Vinoř ABC Braník  3:25
4. 28.9. 9:00 ABC Braník FK Dukla JM  22:3
5. 30.9. 17:30 TJ Sokol Královice ABC Braník  13:11
6. 10.10. 14:45 ABC Braník SK Uhelné sklady  9:13
7. 17.10. 12:00 FC Háje JM ABC Braník
8. 23.10. 15:00 ABC Braník SK Modřany
9. 30.10. 8:30 TJ Sokol Cholupice ABC Braník
10. 7.11. 15:00 ABC Braník FK Sparta Košíře

G3A 2011 (2HP) – J. NOVOTNÉHO

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledky
1. 31.8.2021 14:30 SK Střešovice ABC Braník 10:54
2. 5.9.2021 14:30 ABC Braník FK Dukla JM 25:33
3. 10.9.2021 17:00 SK Aritma Praha ABC Braník  13:36
4. 19.9.2021 9:00 ABC Braník SK Hostivař  37:9
5. 25.9.2021 10:30 ČAFC Praha ABC Braník  26:52
6. 3.10.2021 9:00 ABC Braník TJ Sokol Stodůlky  35:13
7. 9.10.2021 14:00 AFK Slavoj Podolí ABC Braník  23:25
8. 16.10.2021 9:00 ABC Braník FC Háje JM
9. 24.10.2021 16:45 FK Admira Praha ABC Braník

 

 

G3M 2011/12 (1HP)
Kolo Datum  Čas Domácí Hosté  Výsledky
1. 05.09. 16:00 TJ Avia Čakovice ABC Braník  9:10
2. 12.09. 9:00 ABC Braník SK Újezd P4  20:10
3. 17.09. 17:00 FK Vinoř ABC Braník  3:25
4. 28.9. 9:00 ABC Braník FK Dukla JM  22:3
5. 30.9. 17:30 TJ Sokol Královice ABC Braník  13:11
6. 10.10. 14:45 ABC Braník SK Uhelné sklady  9:13
7. 17.10. 12:00 FC Háje JM ABC Braník
8. 23.10. 15:00 ABC Braník SK Modřany
9. 30.10. 8:30 TJ Sokol Cholupice ABC Braník
10. 7.11. 15:00 ABC Braník FK Sparta Košíře

H3A – H3A 2012 (2HP) – J. NOVOTNÉHO

H3A – H3A 2013 (2HP) – J. NOVOTNÉHO

2.liga žen

kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledky
1. 28.8.2021 15:30 FC Hradec Králové ABC Braník  1:1
2. 4.9.2021 15:45 ABC Braník SK Líšeň  2:4
3. 12.9.2021 14:00 FC Baník Ostrava ABC Braník  1:1
4. 18.9.2021 14:30 ABC Braník AC Sparta Praha B  1:5
5. 25.9.2021 10:15 FC Praha ABC Braník  4:2
6. 2.10.2021 13:00 ABC Braník SK Olomouc Sigma  2:1
7. 9.10.2021 13:00 FK Teplice ABC Braník  2:2
8. 17.10.2021 13:15 ABC Braník FC Hradec Králové
9. 24.10.2021 10:30 SK Líšeň ABC Braník
10. 31.10.2021 14:30 ABC Braník FK Baník Ostrava
11. 07.11.2021 13:00 AC Sparta Praha B ABC Braník
12. 27.03.2021 ABC Braník FC Praha
13. 03.04.2021 SK Olomouc Sigma ABC Braník
14. 10.04.2021 ABC Braník FK Teplice

2. liga dorostenek 

kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledky
1. 29.8.2021 14:30 ABC Braník FC Slovan Liberec  0:5
2. 5.9.2021 15:00 FC Mělník/DFK Bohemians ABC Braník  1:2
3. 11.9.2021 15:15 ABC Braník SK Dynamo ČB  1:2
4. 19.9.2021 14:00 FK Dukla Praha ABC Braník  3:0
5. 26.9.2021 14:30 ABC Braník TJ Sokol Třebeš  5:2
6. 3.10.2021 14:00 FC Slovan Liberec ABC Braník  1:0
7. 9.10.2021 10:00 ABC Braník FC Mělník/DFK Bohemians  6:1
8. 16.10.2021 13:00 SK Dynamo ČB ABC Braník
9. 24.10.2021 14:00 ABC Braník FK Dukla Praha
10. 31.10.2021 12:15 TJ Sokol Třebeš ABC Braník
11. 07.11.2021 12:45 ABC Braník FC Slovan Liberec

1.liga starších žákyň

Kolo Datum Čas Domácí Hosté výsledek
1. 29.8.2021 10:30 FC Slovan Liberec ABC Braník  3:0
2. 4.9.2021 13:45 ABC Braník TJ Sokol Třebeš  3:1
3. 18.9.2021 10:00 Viktoria Plzeň ABC Braník  3:0
4. 25.9.2021 14:45 ABC Braník FK Pardubice  0:5
5. 28.9.2021 14:00 SK Slavia Praha ABC Braník  10:0
6. 3.10.2021 10:15 FK Teplice ABC Braník  2:1
7. 9.10.2021 14:00 ABC Braník MFK Trutnov  5:1
8. 24.10.2021 14:00 FKM Vysočina Jihava ABC Braník
9. 28.10.2021 12:15 ABC Braník FC Hradec Králové
10. 30.10.2021 12:00 AC Sparta Praha ABC Braník
11. 7.11.2021 10:45 ABC Braník FK Dukla Praha
12. 13.11.2021 11:45 ABC Braník FC Slovan Liberec

1.liga mladších žákyň

kolo  Datum  Čas  Domácí  Hosté  Výsledky
1. 29.8.2021 12:45 FC Slovan Liberec ABC Braník  20:0
2. 4.8.2021 12:00 ABC Braník TJ Sokol Třebeš  3:2
3. 18.9.2021 12:00 Viktoria Plzeň ABC Braník  15:0
4. 25.09.2021 13:00 ABC Braník FK Pardubice  2:13
5. 28.9.2021 16:00 SK Slavia Praha ABC Braník  15:1
6. 3.10.2021 12:30 FK Teplice ABC Braník  3:7
7. 9.10.2021 12:15 ABC Braník SK Roudnice nad Labem  3:1
8. 23.10.2021 13:00 DFK Bohemians 1905 ABC Braník
9. 28.10.2021 11:00 ABC Braník FC Hradec Králové
10. 30.10.2021 10:00 AC Sparta Praha ABC Braník
11. 07.11.2021 9:00 ABC Braník FK Dukla Praha
12. 14.11.2021 10:00 ABC Braník FC Slovan Liberec