11 PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ

1. kolo Sobota 6.8. 17:00 FC Přední Kopanina – ABC Braník
2. kolo Sobota 13.8. 10:15 ABC Braník – TJ Sokol Královice, z.s.
3. kolo Sobota 20.8. 10:30 SK Hostivař – ABC Braník 
4. kolo Sobota 27.8. 10:15 ABC Braník – SC Olympia Radotín z.s.
5. kolo Sobota 3.9. 10:30 FK Dukla Jižní Město z.s. – ABC Braník 
6. kolo Sobota 10.9. 10:15 ABC Braník – FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
7. kolo Sobota 17.9. 10:30 Tělovýchovná jednota Spoje Praha – ABC Braník 
8. kolo Neděle 25.9. 16:30 FC Slavoj Vyšehrad, a.s. – ABC Braník 
9. kolo Sobota 1.10. 10:15 ABC Braník – FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s. „B“
10. kolo Sobota 8.10. 10:15 FK Motorlet Praha s.r.o. „B“ – ABC Braník 
11. kolo Sobota 15.10. 10:15 ABC Braník – SK Čechie Uhříněves, z.s.
12. kolo Sobota 22.10. 15:30 FC TEMPO PRAHA, z.s. – ABC Braník
13. kolo Pátek 28.10. 10:15 ABC Braník – AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
14. kolo Sobota 5.11. 10:15 Sokol Kolovraty – ABC Braník
15.kolo Sobota 12.11. 10:15 ABC Braník – ČAFC Praha
14 M-1.B/A
1. kolo Sobota 6.8. 17:00 TJ Sokol Stodůlky z.s. – ABC Braník „B“
2. kolo Neděle 14.8. 17:00 ABC Braník „B“ – Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
3. kolo Neděle 21.8. 15:15 FK Meteor Praha VIII, z.s. „B“ – ABC Braník „B“
4. kolo Sobota 27.8. 13:00 ABC Braník „B“ – SC Olympia Radotín z.s. „B“
5. kolo Neděle 4.9. 17:00 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN „B“ – ABC Braník „B“
6. kolo Neděle 11.9. 17:00 ABC Braník „B“ – Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
7. kolo Neděle 18.9. 16:30 Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora – ABC Braník „B“
8. kolo Neděle 25.9. 16:30 Mezinárodní Svaz Mládeže z.s. – ABC Braník „B“
9. kolo Neděle 2.10. 16:00 ABC Braník  „B“ – Tělovýchovná jednota Spoje Praha „B“
10. kolo Neděle 9.10. 16:00 FK Řeporyje, z.s. „B“ – ABC Braník „B“
11. kolo Neděle 16.10. 15:30 ABC Braník  „B“ – TJ Sokol Řepy, z.s
12. kolo Sobota 22.10. 10:30 Tělocvičná jednota Sokol Troja – ABC Braník  „B“
13. kolo Neděle 30.10. 14:30 ABC Braník  „B“ – AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. „B“
14. kolo Neděle 6.11. 14:00 TJ Sokol Lipence, z.s. – ABC Braník „B“
15. kolo Neděle 13.11 14:00 ABC Braník „B“ – Sportovní klub Střešovice 1911 „B“

ČDD U19

1.kolo Sobota 6. 8. 10:00 ABC Braník fotbal – FK Arsenal Česká Lípa
2.kolo Neděle 14. 8. 10:00 SK Benešov – ABC Braník fotbal
3.kolo Sobota 20. 8. 10:00 ABC Braník fotbal – FC CHOMUTOV
4.kolo Sobota 27. 8. 10:15 FŠ Litvínov – ABC Braník fotbal
5.kolo Sobota 3. 9. 10:00 ABC Braník fotbal – VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem
6.kolo Sobota 10. 9. 10:00 FC Sellier & Bellot Vlašim – ABC Braník fotbal
7.kolo Neděle 18. 9. 10:00 ABC Braník fotbal – FC Slavia Karlovy Vary – mládež
8.kolo Sobota 24. 9. 12:00 ABC Braník fotbal – Fotbal Neratovice – Byškovice
9.kolo Sobota 1. 10. 10:00 FK Ústí nad Labem – mládež – ABC Braník fotbal
10.kolo Sobota 8. 10. 10:00 ABC Braník fotbal – FK Teplice – fotbal B
11.kolo Sobota 15. 10. 10:15 FK DUKLA Praha B – ABC Braník fotbal
12.kolo Sobota 22.10. 10:00 ABC Braník fotbal – FK Baník Sokolov
13.kolo Sobota 28.10. 10:00 FK Meteor Praha VIII B – ABC Braník fotbal
14.kolo Sobota 5.11. 10:00 ABC Braník fotbal – FK Baník Most – Souš
15.kolo Sobota 12.11. 11:00 SK Libuš – ABC Braník fotbal

ČDD U17

1.kolo Sobota 6. 8. 12:15 ABC Braník – FK Arsenal Česká Lípa
2.kolo Neděle 14. 8. 12:15 SK Benešov – ABC Braník 
3.kolo Sobota 20. 8. 12:15 ABC Braník  – FC CHOMUTOV
4.kolo Sobota 27. 8. 12:30 FŠ Litvínov – ABC Braník 
5.kolo Sobota 3. 9. 12:15 ABC Braník – VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem
6.kolo Sobota 10. 9. 12:15 FC Sellier & Bellot Vlašim – ABC Braník 
7.kolo Neděle 18. 9. 12:15 ABC Braník  – FC Slavia Karlovy Vary – mládež
8.kolo Sobota 24. 9. 14:15 ABC Braník – Fotbal Neratovice – Byškovice
9.kolo Sobota 1. 10. 12:15 FK Ústí nad Labem – mládež – ABC Braník 
10.kolo Sobota 8. 10. 12:15 ABC Braník – FK Teplice – fotbal B
11.kolo Sobota 15. 10. 12:30 FK DUKLA Praha B – ABC Braník 
12.kolo Sobota 22.10. 12:15 ABC Braník  – FK baník Sokolov
13.kolo Sobota 28.10. 12:15 FK Meteor Praha VIII B – ABC Braník
14.kolo Sobota 5.11. 12:15 ABC Braník – FK Baník Most – Souš
15.kolo Sobota 12.11. 13:15 SK Libuš – ABC Braník

41 PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU

1. kolo Neděle 21.8. 14:00 SK Ďáblice z.s. – ABC Braník „B“
2. kolo Sobota 27.8. 17:00 ABC Braník „B“ – TJ Sokol Stodůlky z.s.
3. kolo Neděle 4.9. 12:30 Tělovýchovná jednota PRAGA – ABC Braník „B“
4. kolo Neděle 11.9. 12:30 ABC Braník „B“ – SK Motorlet Praha, spolek „B“
5. kolo Sobota 17.9. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad – ABC Braník „B“
6. kolo Neděle 25.9. 9:00 ABC Braník „B“ – SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
7. kolo Sobota 1.10. 11:00 Fotbalová akademie Praha z.s. – ABC Braník „B“ 
8. kolo Sobota 8.10. 9:00 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. – ABC Braník „B“
9. kolo Neděle 16.10. 10:45 ABC Braník  „B“ – Sportovní klub Střešovice 1911
10. kolo Sobota 22.10. 14:30 FK Admira Praha z.s. „B“ – ABC Braník „B“
11. kolo Středa 26.10. 14:15 ABC Braník  „B“ – FK Dukla Jižní Město z.s.
12. kolo Sobota 5.11. 10:30 ČAFC Praha z.s. – ABC Braník „B“
13. kolo Neděle 13.11. 11:45 ABC Braník „B“ – Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice

ČDŽ U15

12. kolo Sobota 20. 8. 10:00 FK Admira Praha – ABC Braník 
13. kolo Pátek 26. 8. 16:00 ABC Braník  – SK Motorlet Praha
14. kolo Středa 31.8. 10:00 SKP České Budějovice – ABC Braník
3. kolo Neděle 4.9. 10:45 ABC Braník  – FC Rokycany
4. kolo Neděle 11.9. 10:00 SK PETŘÍN PLZEŇ – ABC Braník 
5. kolo Sobota 17.9. 12:00 ABC Braník  – SK Benešov
6. kolo Neděle 25.9. 10:00 FK Junior Strakonice – ABC Braník
15. kolo Středa 28.9. 10:00 ABC Braník  – SK Hořovice
7. kolo Sobota 1.10. 12:30 ABC Braník – SK SENCO Doubravka
8. kolo Sobota 8.10. 9:30 FC TEMPO PRAHA – ABC Braník 
9.kolo Sobota 15.10 12:30 ABC Braník  – FC Sellier & Bellot Vlašim
10. kolo Sobota 22.10. 10:00 FC Písek – ABC Braník
11. kolo Středa 26.10. 10:00 ABC Braník – FC Táborsko
1. kolo Neděle 6.11. 10:00 ABC Braník  – 1.FK Příbram FA
2. kolo Neděle 13.11. 10:00 Povltavská FA – ABC Braník 

 

Starší žáci „C“ (2008/2009) – 1.A/B

1. kolo Neděle 4.9. 17:00 Sportovní klub Motorlet  „D“ – ABC Braník „C“
2. kolo Neděle 11.9. 17:00 ABC Braník „C“ – „Fotbalová akademie Praha“ z.s.
3. kolo Neděle 18.9. 16:30 TJ Sokol Stodůlky z.s. – ABC Braník „C“
4. kolo Neděle 25.9. 16:30 ABC Braník „C“ – Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice
5. kolo Neděle 2.10. 16:00 FK Meteor Praha VIII „C“ – ABC Braník „C“
6. kolo Neděle 9.10. 16:00 ABC Braník „C“ – FC Přední Kopanina
7. kolo Neděle 16.10. 15:30 TJ Sokol Řepy, z.s. – ABC Braník  „C“
8. kolo Sobota 22.10. 13:00 SK Ďáblice z.s. „B“ – ABC Braník „C“
9. kolo Neděle 30.10. 14:30 ABC Braník  „C“ – AFK Slavoj Podolí Praha
10. kolo Neděle 6.11. 14:00 FC Tempo Praha „C“ – ABC Braník  „C“
11. kolo Neděle 13.11. 14:00 ABC Braník „C“ – SC XAVEROV „B“

ČDŽ U14

12. kolo Sobota 20. 8. 12:00 FK Admira Praha – ABC Braník 
13. kolo Pátek 26. 8. 18:00 ABC Braník  – SK Motorlet Praha
14. kolo Středa 31.8. 12:00 SKP České Budějovice – ABC Braník
3. kolo Neděle 4.9. 12:45 ABC Braník  – FC Rokycany
4. kolo Neděle 11.9. 12:00 SK PETŘÍN PLZEŇ – ABC Braník 
5. kolo Sobota 17.9. 14:00 ABC Braník  – SK Benešov
6. kolo Neděle 25.9. 12:00 FK Junior Strakonice – ABC Braník
15. kolo Středa 28.9. 12:00 ABC Braník  – SK Hořovice
7. kolo Sobota 1.10. 14:30 ABC Braník – SK SENCO Doubravka
8. kolo Sobota 8.10. 11:30 FC TEMPO PRAHA – ABC Braník 
9.kolo Sobota 15.10 14:30 ABC Braník  – FC Sellier & Bellot Vlašim
10. kolo Sobota 22.10. 12:00 FC Písek – ABC Braník
11. kolo Středa 26.10. 12:00 ABC Braník – FC Táborsko
1. kolo Neděle 6.11. 12:00 ABC Braník  – 1.FK Příbram FA
2. kolo Neděle 13.11. 12:00 Povltavská FA – ABC Braník 

 

Starší žáci „C“ (2008/2009) – 1.A/B

1. kolo Neděle 4.9. 17:00 Sportovní klub Motorlet  „D“ – ABC Braník „C“
2. kolo Neděle 11.9. 17:00 ABC Braník „C“ – „Fotbalová akademie Praha“ z.s.
3. kolo Neděle 18.9. 16:30 TJ Sokol Stodůlky z.s. – ABC Braník „C“
4. kolo Neděle 25.9. 16:30 ABC Braník „C“ – Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice
5. kolo Neděle 2.10. 16:00 FK Meteor Praha VIII „C“ – ABC Braník „C“
6. kolo Neděle 9.10. 16:00 ABC Braník „C“ – FC Přední Kopanina
7. kolo Neděle 16.10. 15:30 TJ Sokol Řepy, z.s. – ABC Braník  „C“
8. kolo Sobota 22.10. 13:00 SK Ďáblice z.s. „B“ – ABC Braník „C“
9. kolo Neděle 30.10. 14:30 ABC Braník  „C“ – AFK Slavoj Podolí Praha
10. kolo Neděle 6.11. 14:00 FC Tempo Praha „C“ – ABC Braník  „C“
11. kolo Neděle 13.11. 14:00 ABC Braník „C“ – SC XAVEROV „B“

ČLŽ U13

1. kolo Středa 24.8. 17:00 ABC Braník – Fotbal Neratovice – Byškovice
2. kolo Neděle 28.8. 10:00 SK Motorlet Praha – ABC Braník 
3. kolo Sobota 3.9. 14:30 ABC Braník – SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE
4. kolo Sobota 10.9. 11:00 FK Admira Praha – ABC Braník 
5. kolo Neděle 18.9. 14:30 ABC Braník – FK DUKLA Praha
6. kolo Neděle 25.9. 13:45 ABC Braník – FK Mladá Boleslav
7. kolo Neděle 2.10. 11:00 CU Bohemians Praha – ABC Braník 
8. kolo Neděle 9.10. 12:30 ABC Braník – FC Háje JM
9. kolo Neděle 16.10. 10:00 FK Varnsdorf – ABC Braník 
10. kolo Neděle 23.10. 10:00 ABC Braník – FK Meteor Praha VIII
11. kolo Neděle 30.10. 10:00 Viktorka Žižkov – ABC Braník 
12. kolo Neděle 6.11. 14:00 ABC Braník – FC SLOVAN LIBEREC – mládež
13. kolo Sobota 12.11. 10:00 FA Jablonec – ABC Braník


Mladší žáci „C“ (2010/2011)  –  1/A

1. kolo Neděle 4.9. 17:00 SK Čechie Uhříněves – ABC Braník „C“
2. kolo Neděle 11.9. 17:00 ABC Braník „C“ – Sokol Dolní Počernice
3. kolo Sobota 17.9. 8:45 SK HOSTIVAŘ z.s. – ABC Braník „C“
4. kolo Neděle 25.9. 14:30 SK Union Vršovice, z.s. – ABC Braník „C“
5. kolo Neděle 2.10. 16:00 ABC Braník „C“ – FK Union Strašnice
6. kolo Pátek 7.10. 17:00 Tělovýchovná jednota PRAGA – ABC Braník „C“
7. kolo Neděle 16.10. 15:30 ABC Braník  „C“ – SK Slovan Kunratice
8. kolo Neděle 23.10. 15:30 SK Čechie Smíchov – ABC Braník „C“
9. kolo Neděle 30.10. 14:30 ABC Braník  „C“ – FC Háje Jižní Město „C“
10. kolo Sobota 5.11. 17:00 SC XAVEROV  „B“ – ABC Braník „C“
11. kolo Neděle 13.11. 14:00 ABC Braník „C“ – FK Újezd nad Lesy

ČLŽ U12 C

1. kolo Středa 24.8. 17:00 ABC Braník – Fotbal Neratovice – Byškovice
2. kolo Neděle 28.8. 10:00 SK Motorlet Praha – ABC Braník 
3. kolo Sobota 3.9. 14:30 ABC Braník – SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE
4. kolo Sobota 10.9. 11:00 FK Admira Praha – ABC Braník 
5. kolo Neděle 18.9. 14:30 ABC Braník – FK DUKLA Praha
6. kolo Neděle 25.9. 13:45 ABC Braník – FK Mladá Boleslav
7. kolo Neděle 2.10. 11:00 CU Bohemians Praha – ABC Braník 
8. kolo Neděle 9.10. 12:30 ABC Braník – FC Háje JM
9. kolo Neděle 16.10. 10:00 FK Varnsdorf – ABC Braník 
10. kolo Neděle 23.10. 10:00 ABC Braník – FK Meteor Praha VIII
11. kolo Neděle 30.10. 10:00 Viktorka Žižkov – ABC Braník 
12. kolo Neděle 6.11. 14:00 ABC Braník – FC SLOVAN LIBEREC – mládež
13. kolo Sobota 12.11. 10:00 FA Jablonec – ABC Braník

 

 Mladší žáci „C“ (2010/2011)  – 1/A

1. kolo Neděle 4.9. 17:00 SK Čechie Uhříněves – ABC Braník „C“
2. kolo Neděle 11.9. 17:00 ABC Braník „C“ – Sokol Dolní Počernice
3. kolo Sobota 17.9. 8:45 SK HOSTIVAŘ z.s. – ABC Braník „C“
4. kolo Neděle 25.9. 14:30 SK Union Vršovice, z.s. – ABC Braník „C“
5. kolo Neděle 2.10. 16:00 ABC Braník „C“ – FK Union Strašnice
6. kolo Pátek 7.10. 17:00 Tělovýchovná jednota PRAGA – ABC Braník „C“
7. kolo Neděle 16.10. 15:30 ABC Braník  „C“ – SK Slovan Kunratice
8. kolo Neděle 23.10. 15:30 SK Čechie Smíchov – ABC Braník „C“
9. kolo Neděle 30.10. 14:30 ABC Braník  „C“ – FC Háje Jižní Město „C“
10. kolo Sobota 5.11. 17:00 SC XAVEROV  „B“ – ABC Braník „C“
11. kolo Neděle 13.11. 14:00 ABC Braník „C“ – FK Újezd nad Lesy

G3A 2011 (2HP) – J. NOVOTNÉHO

G3M 2011/12 (1HP)

G3B 2012 (2HP) – J. NOVOTNÉHO

 

G3M 2011/12 (1HP)

H3A – H3A 2013 (2HP) – J. NOVOTNÉHO

H3B – H3B 2014 (2HP) – J. NOVOTNÉHO

ČFL žen

2. liga dorostenek 

1.liga starších žákyň

1.liga mladších žákyň