Facebookové stránky týmu ABC Braník U-7. Chceme více ukázat náš pohled na fotbal rodičům, trenérům a všem ostatním!
ABC Braník 2010Neděle, Červen 16th, 2019 at 7:13pm
další fotky Strakonice
ABC Braník 2010Neděle, Červen 16th, 2019 at 7:07pm
Včera jsme odehráli kvalitně obsazený závěrečný turnaj sezóny pro U9, NOIMAK CUP 2019. Na perfektně připraveném hřišti ČZ Strakonice a v konkurenci i takových týmů jako Viktoria Plzeň, MAS Táborsko, FK Horažďovice, FC Písek nebo TJ Sušice jsme se neztratili, naopak jsme ve všech sedmi zápasech jsme jasně soupeře přehráli a s celkovým skóre 43:2 jsme přivezli do Braníka pohár pro vítěze a zlaté medaile !!!!🏆🥇🍾
Poučili jsme se z turnaje v Mnichově a pohlídali si závěrečné minuty všech zápasů, obzvláště ve finále proti TJ Sušice, kdy jsme vedli po většinu zápasu 1:0, ale soupeře jsme prakticky nepustili do vážnější šance a naopak v závěru ještě zvýšili tlak a přidali rozhodující branku na konečných 2:0.
Všichni naši hráči podali vynikající výkony a přesně se drželi po celou dobu turnaje pokynů trenérů. I přes dusné a horké počasí se kluci dokázali celou dobu koncentrovat na výkon a nepolevili v tempu. Všichni hráči do jednoho zaslouží obrovskou pochvalu, pozornost a precizní rozehrávka gólmana, důrazná a výborně pozičně hrající obranná dvojice, konstruktivní střed hřiště s rychlým a kombinačním přechodem do útoku. A třešnička na dortu, bomber Ondra vyhrál se svojí levačkou a dvanácti góly titul nejlepšího střelce turnaje !!
Gratulace všem !!
Konečné pořadí, první tři místa:
1. ABC Braník
2. TJ Sušice
3. Viktoria Plzeň
ABC Braník 2010Pondělí, Červen 10th, 2019 at 10:18am
Je za námi víkendový turnaj Isar Cup 2019 v Moosburgu u Mnichova, celý výjezd hodnotíme jako mimořádně zdařilý, za což patří dík především všem našim skvělým hráčům a trenérům Jirkovi a Vaškovi !!
Celá organizace turnaje byla také na TOP úrovni, spolupořadatelé FC a TSV Moosburg měli vše připravené a dotažené do posledního detailu, zkrátka rádi se opět za rok zúčastníme !!!
V kategorii U9 jsme obsadili páté místo z celkových deseti účastníků při celkové bilanci 2 vítězství, 2 remízy a 1 porážka při celkovém skóre 17:8. Stejně jako v minulém roce v Salzburku jsme ukázali fotbalovost a individuální kvalitu, kluci se vypořádali s velkým hřištěm a formátem hry 6+1 skvěle a v drtivé většině zápasů na hřišti celých 25 minut jasně dominovali.
Bohužel v případě obou remízových zápasů jsme inkasovali vyrovnávací branku v poslední minutě zápasu a to nás stálo v konečném účtování naprosto zasloužené medailové umístění.
Pro dokreslení, v souboji o páté místo jsme vyhráli jednoznačně 7:1.
Kromě pátého místa náš tým veze také pohár Fair Play za čistou hru a sportovní chování celého týmu !!!
ABC Braník 2010Neděle, Červen 9th, 2019 at 7:11am
Po prvním hracím dnu na Isar Cup 2019 Moosburg jdeme v neděli do boje o bronz !! ⚽️💪V základní skupině máme zatím na kontě jedno hladké vítězství a dvě remízy, přičemž hlavně ta druhá se silným polským týmem byla trochu nešťastná, když jsme po skvělém výkonu inkasovali gól na 1:1 v nastavení...
ABC Braník jede !!!!
👍👍👍👍👍
ABC Braník 2010Úterý, Červen 4th, 2019 at 9:40pm
Děkovačka po dnešním posledním mistráku sezony, ve kterém jsme domácím SK Střešovice nedali šanci a vezeme do Braníka drtivou výhru 52:3 !!👍💪⚽️