ABC Braník 2006Čtvrtek, Duben 25th, 2019 at 1:39pm
ABC Braník 2006Neděle, Duben 21st, 2019 at 9:00am
Vše nej k dnešním narozením Roko!!!!🥳🥳🥳⚽️⚽️⚽️⚽️
ABC Braník 2006Neděle, Duben 14th, 2019 at 5:16pm
Dnešní MU ABC : Benešov 5:3
První dvě třetiny jsme odehráli velmi dobře, ikdyž po první prohrávali 0:1. Ve druhé se nám konečne začalo dařit proměňovat šance a zápas jsme otočili na 5:1. Do závěrečné třetiny jsme hráče upozorňovali, že zdaleka není konec a to se potvrdilo. U našich hráčů došlo k jejímu podcenění, soupeř začal riskovat. Díky naší laxnosti a malé touze navýšit skóre nakonec soupeř snížil na rozdíl dvou branek. Závěrečná čast trošku kazí dojem, ale výhru si kluci zasloužili. Hl.trenér M. Vališ ⚽️🎉
ABC Braník 2006Pátek, Duben 12th, 2019 at 6:50am