• Zápasy
  • Tabulka
  • Foto
  • Soupiska
  • Realizační tým
  • Facebook
  • Web

Další výsledky soutěže najdeteD1A – 41 EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU

Hráči
ABC Braník 2002
ABC Braník 2002Neděle, Září 9th, 2018 at 8:27pm
Komentář soupeře k dnešnímu zápasu ml.dorostu proti Unionu Vršovice
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=242044879828425&id=110586642974250
ABC Braník 2002
ABC Braník 2002Středa, Květen 9th, 2018 at 1:13pm
ABC Braník 2002
ABC Braník 2002Čtvrtek, Duben 19th, 2018 at 10:12pm
ABC Braník 2002
ABC Braník 2002Neděle, Červen 11th, 2017 at 8:59pm
Body zůstávají v Braníku
ABC Braník U15 - FA Praha 7:2 (4:0)
V posledním zápase této sezóny na domácím hřišti jsme přivítali nevyzpytatelného soupeře – mužstvo FA Praha. Tempo zápasu bylo poznamenáno velkým vedrem. Přesto jsme si bez větších komplikací došli pro potřebné tři body. Vítěze Přeboru tak určí poslední kolo příští víkend.
Od začátku zápasu jsme měli míč na svých kopačkách. Hráli jsme s chutí a aktivně směrem dopředu. Po kombinacích jsme se často dostávali do šestnáctky hostí. Soupeř několikrát zaútočil po dlouhých přihrávkách, ale naše obrana byla bezchybná. Svoji převahu jsme potvrdili už v 7 minutě, kdy přihrávka Romana Bentsy našla osamoceného Pavla Vodrážku a ten otevřel skóre. Stejný hráč zvýšil na 2:0 o deset minut později, kdy jsme potrestali lehkovážný výpad soupeřova brankáře podél čáry. Míč zachytil Adam Branžovský a z dálky šikovně přehazoval gólmana vracejícího se do své svatyně. Tomu se sice podařilo lob vyškrábnout, pouze ale na kopačky Pavla Vodrážky. Třetí gól si vstřelili hosté sami po nedorozumění mezi brankářem a obráncem, který si centr Adama Branžovského srazil do vlastní sítě. Na poločasových 4:0 zvýšil Patrik Matoušek, když prostřelil hostujícího brankáře. Vzhledem k tomu, že hosté vystřelili na naši branku za poločas jen dvakrát, bylo jasné, že je víceméně rozhodnuto.
Tomu odpovídalo i tempo ve druhém poločase, který už se dohrával v poklidu. Nejdříve jsme přidali další tři branky, když se dvakrát v rozmezí pěti minut trefit Pavel Vodrážka a ve 48.minutě zvýšil na 7:0 Kuba Buchta. V závěru zápasu jsme byli dvakrát nedůslední v obraně a nabídli hostům příležitost korigovat skóre. Dva obdržené góly ale už nic neřešily, body zaslouženě zůstávají v Braníku. Výhra nás před posledním kolem nadále drží na čele tabulky a v sobotu na Hájích máme vše ve svých rukou.
Branky: Vodrážka 4 (7‘, 17‘, 38‘, 43‘), Matoušek (25‘), Buchta (48‘), vlastní (22‘)
Sestava: Mařík (50. Sládek) – Skuhra, Petržilka, Zika, Branžovský (Kubata, Macho) – Douša, Přibyl, Srba, Bentsa (Kejha) – Vodrážka, Zvelebil (Buchta, Matoušek)
Střely: 20:5 (9:2)
Rohy: 5:5 (3:1)
Fauly: 7:4 (5:3)
Ofsajdy: 1:2 (1:0)
Pavel MAŘÍK
ABC Braník 2002
ABC Braník 2002Neděle, Červen 4th, 2017 at 6:08pm
Zápas 20.kola Přeboru jsme odehráli v neděli 4.června na Julisce proti „Céčku“ Dukly Praha. Věděli jsme, že nás čeká nesmírně těžký zápas, zároveň jsme se ale těšili, protože soupeř je jedním z nejfotbalovějších týmů v soutěži. To se v zápase potvrdilo a tentokrát jsme rádi, že naši hráči se přizpůsobili a odehráli velmi dobrý zápas. Tři body za vítězství jsou zasloužené a jen podtrhly náš kvalitní výkon.
Domácí tým jsme na začátku zaskočili aktivním napadáním jejich rozehrávky a neustále se tlačili na jejich polovinu. Už v 5.minutě přišla naše první velká šance, pokus Kuby Douši podle vybíhajícího gólmana Dukly ale skončil bohužel jen na tyči. Radovat jsme se mohli o 6 minut později. Rozehrávku brankáře domácích vystihl Dan Srba a míč z jeho kopačky skončil u tyče – 0:1. Po vedoucí brance jsme neustali v aktivitě a neuchýlili jsme se k bránění hubeného náskoku. Vytvořili jsme si další dvě velké příležitosti, avšak bez gólového vyjádření. Teprve ve 24.minutě jsme se mohli trochu uklidnit. Dan Srba napřáhl zhruba z 18-20 metrů a horní roh branky trefil parádně. Druhá branka v síti však povzbudila soupeře a do přestávky se častěji dostával na naši půlku hřiště.
Konec prvního poločasu, přestávku a začátek druhé půle poznamenal silný déšť, na našem odhodlání zvítězit se ale nic nezměnilo. I dál jsme hráli otevřenou partii, nesnažili jsme se jen za každou cenu udržet dvoubrankové vedení. Skvěle fungovala naše defenzíva, záloha podstoupila velké množství soubojů a útočníci naběhali pořádnou porci kilometrů. Opět jsme několikrát zahrozili před soupeřovou brankou. A aktivní výkon nám ve 48.minutě přinesl v podstatě definitivní uklidnění. Pavel Vodrážka zblízka zužitkoval přesnou přihrávku z levé strany a zvýšil na 3:0 pro ABC. Zbytek utkání jsme si už pohlídali. Nedá se říct, že by to bylo jednoduché, protože domácí rozhodně nerezignovali. Díky bojovnosti a cílevědomosti jsme však žádné komplikace nepřipustili.
Odvážíme si tak z Julisky cenné a zasloužené body, které nás dvě kola před koncem Přeboru udržely na vedoucí příčce tabulky. Čekají nás ale ještě dva nesmírně těžké zápasy. Budou to úplně jiné zápasy, přesto věříme, že když navážeme na dnešní výkon, uspějeme i v nich.
Branky: Srba 2 (11‘, 24‘), Vodrážka (48‘)
Sestava: Mařík – Macho, Petržilka, Zika, Kejha (Kubata) – Douša, Přibyl, Srba, Buchta (Velebil, Branžovský, Bentsa) – Vodrážka, Zvelebil (Matoušek)
Střely: 5:10 (3:6)
Rohy: 3:11 (1:5)
Fauly: 6:7 (4:4)
Ofsajdy: 1:2 (1:1)
Žluté karty: 0:0
Pavel MAŘÍK