• Zápasy
  • Tabulka
  • Foto
  • Aktuality
  • Soupiska
  • Realizační tým
  • Facebook
  • Web

Další výsledky soutěže najdete zde

Hráči
ABC Braník 2002
ABC Braník 2002Neděle, Duben 9th, 2017 at 7:35pm
Jasná záležitost proti poslednímu
V neděli 9.dubna jsme se poprvé na jaře v mistráku představili na domácím hřišti. Soupeřem nám byl aktuálně poslední tým tabulky – Loko Vltavín. Pro náš tým je vždycky složité se proti papírově slabšímu soupeři motivovat a nejinak tomu bylo i dnes.
První poločas jsme odehráli v pěším tempu s řadou zahozených šancí. Přesto jsme v pohodě vedli 3:0, aniž by se soupeř jakkoliv zapsal do statistik a dostal na naší polovinu. Ve druhé půli jsme hru zrychlili a pěkně kombinovali a výsledkem bylo dalších 7 gólů v síti hostujícího brankáře.
Jednoznačné vítězství bylo povinností, v úterním pohárovém zápase nás čeká rozhodně těžší práce. Čtyřmi brankami se dnes zaskvěl Felix Duron, hattrick přidal Kuba Buchta. Celý tým odehrál zápas tak, jak bylo potřeba a výkon se vzhledem ke kvalitě soupeře těžko hodnotí.
Branky: Duron 4 (31‘, 41‘, 52‘, 60‘), Buchta 3 (45‘, 49‘, 63‘), Vodrážka 2 (24‘, 44‘), Kejha (15‘)
Sestava: Mařík (36. Sládek) – Fryš, Macho, Petržilka, Branžovský (Bentsa, Kubata, Skuhra) – Kejha, Srba, Přibyl, Buchta (Velebil) – Duron, Vodrážka
Střely: 34:0 (14:0)
Rohy: 5:0 (5:0)
Fauly: 4:2 (1:0)
Ofsajdy: 2:0 (2:0)
Pavel MAŘÍK
ABC Braník 2002
ABC Braník 2002Neděle, Duben 2nd, 2017 at 7:39pm
Vydřené body ze Střešovic
K prvnímu jarnímu mistráku jsme v neděli 2.dubna zavítali na hřiště SK Střešovice. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas proti soupeři hrajícímu specifickým stylem. Už v podzimním zápase jsme se na výhru řádně nadřeli. A nejinak tomu bylo i dneska. Respektive dnes to bylo ještě těžší. O výhru jsme museli bojovat do poslední minuty a to je svým způsobem dobře. Pražský přebor není zas tak úplně snadná soutěž a těžká utkání kluky opět posouvají o něco dál.
Přitom vstup do zápasu jsme měli úžasný. Během prvních pěti minut jsme si vytvořili minimálně tři 100%ní šance, ale kromě nastřelené tyče jsme z nich nevytěžili nic. Byli jsme aktivní, hráli jsme s chutí a nasazením. O to větší šok pro nás byla 13.minuta, kdy u dlouhého výkopu domácího gólmana byl u míče dřív než Kája Mařík jeho spoluhráč 0:1. Gól námi ale neotřásl…o to se postarala až druhá branka v naší síti. Zbytečný náš faul před vápnem proměnil domácí střelec krásnou střelou do šibenice v dvoubrankové vedení. To už byl pořádný šok, ale stalo se to v 18 minutě a zbývalo dost času s tím ještě něco udělat. O několik minut později však mohlo být ještě hůř. Další dalekonosnou střelu soupeře zastavilo břevno naší branky.
Prostřídali jsme několik hráčů, spíš proto, abychom něco změnili. Ve 23.minutě se Kubovi Doušovi po hrubce domácí obrany podařilo zblízka snížit a ve 30.minutě bylo vyrovnáno. V těsné blízkosti před brankářem neváhal do centru zprava strčit hlavu Lukáš Kejha a míč protlačil do domácí sítě.
Do druhého poločasu jsme šli samozřejmě s tím, že se pokusíme co nejdříve dát gól a strhnout vedení na naši stranu. První šance ale měli domácí. Ale obdobně jako v první půli to bylo druhé mužstvo, které skórovalo. Dlouhý výkop našeho brankáře zpracoval ve 40.minutě Patrik Matoušek a po zemi tváří v tvář překonal brankáře domácích. Další průběh zápasu byl dramatický a bojovný. Moc fotbalové krásy jsme neviděli, o to větší nervy pro všechny aktéry to byly. Oba týmy měly několik příležitostí ke skórování, stav už se ale nezměnil.
Odvážíme si nakonec vydřené tři body, které mají vysokou hodnotu. Těsné vítězství nás udrželo v boji o prvenství, protože žádný z našich konkurentů v tomto kole rovněž neztratil. Vítěznou premiéru si tak dnes v mistrovském zápasu odbyli Felix Duron a navrátilec Dan Petržilka.

Branky: Douša (23‘), Kejha (30‘), Matoušek (40‘)
Sestava: Mařík – Velebil, Macho, Kubata, Bentsa (Petržilka, Branžovský) – Douša, Přibyl, Srba, Buchta – Duron, Vodrážka (Kejha, Matoušek)
Střely: 11:13 (5:7)
Rohy: 5:9 (2:6)
Fauly: 5:9 (2:3)
Ofsajdy: 1:3 (0:2)
Pavel MAŘÍK
ABC Braník 2002
ABC Braník 2002Sobota, Leden 14th, 2017 at 5:42pm
Na úvod roku 2017 nás v přátelském utkání čekal silný a kvalitní soupeř hrající žákovskou ligu SK Slavoj Vyšehrad. Bohužel jsme vzhledem k velkému počtu omluvenek do zápasu nemohli nastoupit kompletní a udělat si obrázek, jak na tom ve srovnání s nejvyšší soutěží jsme. Měli jsme spíš obavu, co s námi v zápase s jedním hráčem na střídání udělá měsíční herní pauza a týdenní intenzivní trénink. Po fyzické stránce jsme nakonec neměli problém a zápas odehráli v ucházejícím tempu.
První poločas byl vyrovnaný, gólových šancí bylo na obou stranách ale poskrovnu. V 28.minutě jsme aktivním napadáním rozehrávky domácích získali míč a Honza Přibyl se z hranice šestnáctky trefil přesně k tyči branky.
Úvod druhého poločasu nám nevyšel. Sice jsme hned dvě minuty po přestávce brankou Patrika Matouška zvýšili na 2:0, následovala ale naše dnešní nejslabší pasáž. Ve zhruba deseti následujících minutách jsme úplně přestali hrát a soupeři usnadnili úlohu. Domácí si vypracovali dvě velké brankové příležitosti, Kája Mařík nás ale podržel. Ve zbytku utkání už jsme to ale byli my, kdo víc držel míč a lépe kombinoval. Spálili jsme ale dvě velké šance a střela Kuby Douši skončila na tyči. Na konečných 3:0 pro ABC upravila dnešní posila z Béčka Jáchym Zvelebil.
Vítězství a předvedený výkon nás v této fázi přípravy dnes potěšil. Stále se ale jedná jen o přípravu a důležitější budou jiné zápasy.
Branky: Přibyl (28‘), Matoušek (37‘), Zvelebil (60‘)
Sestava: Mařík – Branžovský, Kuba, Zika, Bentsa – Matoušek, Srba, Přibyl, Velebil (Zvelebil) – Douša, Fryš
Střely: 8:12 (4:4)
Rohy: 4:3 (2:2)
Fauly: 2:4 (0:3)
Ofsajdy: 1:4 (0:0)
Pavel MAŘÍK
ABC Braník 2002
ABC Braník 2002Pondělí, Leden 9th, 2017 at 9:29am
ABC Braník 2002
ABC Braník 2002Čtvrtek, Září 22nd, 2016 at 8:13pm