Facebookové stránky týmu ABC Braník U-7. Chceme více ukázat náš pohled na fotbal rodičům, trenérům a všem ostatním!
ABC Braník 2010Čtvrtek, Listopad 16th, 2017 at 6:10pm
Tak kdo využije této inspirace? Za podobne provedení nabízíme podání rukou od všech treneru! :)
Ball Street
Football wonderkids 💯
ABC Braník 2010Pondělí, Listopad 6th, 2017 at 2:06pm
Náročný víkend jsme začali rozděleně. Někteří kluci si jeli zahrát Jihovýchodní ligu 🏅🏆 do Březiněvsi, kde jsme předvedli statečný výkon! Klukům patří pochvala. Druhá skupina byl náš hlavní trenér, který se vydal podpořit charitativním během Run for Movember 🎗️ 🏃‍♂️ naší aktivitu v projektu Movember, aby nezůstalo pouze u řečí! Pokračovali jsme v neděli, kdy jsme odehráli poslední utkání v podzimní části soutěže Elite 🏆🤙. Po minulém týdnu, kdy se nám nedařilo na Meteoru, jsme předvedli nejlepší výkon v sezoně proti střížkovské Fotbalové Akademii Praha 🔴⚫. Výsledek se zastavil na čísle 31:14 🏆🎉, ale to pro nás není tak důležitý ukazatel, jako předvedená hra. ⚽💪Hlavně s první a poslední čtvrtinou jsme byli opravdu spokojení! Čeká nás zimní část sezony ❄️☃️, která je plná přátelských utkání 👬, pohybových tréninků v tělocvičně 🤸‍♂️🤼‍♂️🤾‍♂️ a fotbalových tréninků ⚽ na další rozvoj našich dovedností! Děkujeme za podporu všem rodičům, pokračujeme dále! ABC do toho! 👏⚪🔵
ABC Braník 2010Úterý, Říjen 31st, 2017 at 8:34pm
S trenéry jsme se domluvili, že nechceme jen podporovat mladé talenty, ale chceme i pomoci ostatním. Zapojujeme se tím to do akce Movember. Zapojená na podporu mužského zdraví a podporu boje proti rakovině prostaty a varlat! Kníru a fotbalu zdar! ⚽🤙🤙🤙🤙
ABC Braník 2010Neděle, Říjen 22nd, 2017 at 8:07pm
Po delší odmlce je tu další report! 👏Minulý týden jsme sem nepřidali naší první ,,prohru” se SC Xaverov 25:20. ⚽️🥈Prohra je v uvozovkách, protože výsledky nejsou důležité, celý zápas byl vyrovnaný, v poslední čtvrtině jsme dostali pár smolných gólů. První zápas s vyrovnaný soupeřem! 👍 Byli jsme techničtějsi, v souboji 1na1 se nám dařilo více, ale soupeř nás přetlačil v důrazu 🤼‍♂️ a v proměňování šancí. Super zápas pro hráče a trenérský tým! ☝️📝Tyto zapasy nás posouvají dál, škoda že jich není v soutěži Elite víc. 😓 Ve středu jsme sehráli modelové utkání s ročníkem 2009, za které musím hráče pochválit, stejně jako za zbytek tréninků, práce je vidět. 👏💪A nakonec jsme si dnes spravili výsledkovou chuť doma proti FK Admira Praha ⚫️⚪️, kterou jsme přehráli rozdílem 47:24! 🎖🏆Hru začínáme zrychlovat a zpřesňovat, to jsou věci které nám dělají stále problém, jedeme dal, bavíme se fotbalem! :) ⚽️👆🏆
ABC Braník 2010Neděle, Říjen 8th, 2017 at 12:37pm
Stále neporaženi! 💪🥇 ABC Braník U-8 : Dukla JM 34:16!! 🏆První dvě čtvrtiny jsme hráli rychle, přesně, věřili jsme si 1na1 a dali zaslouženě spoustu krásných gólů.🤙⚽ Ve druhé části utkání jsme lehce přestali hrát, trochu zmrzli ❄️☃️, ale i tak musím kluky pochválit za dnešní výkon!! Příští týden nás čeká silný soupeř ze Xaverova, držte nám palce!👍