ABC BraníkČtvrtek, Duben 25th, 2019 at 9:45pm
Komu můžete fandit v areálu ABC Braník a za kým vyjet k soupeřům ?⤵️⤵️⤵️
ABC BraníkČtvrtek, Duben 25th, 2019 at 1:56pm
Přijďte si k nám i letos užít volné odpoledne s dětmi, pro které bude v našem areálu připraveno několik stanovišť se sportovním vyžitím. Upálení čarodějnice a následné opékání buřtíků (klasicky 10,- Kč / kus) samozřejmostí. Těšíme se na vás!
ABC Braník
ABC BraníkPondělí, Duben 22nd, 2019 at 6:40pm
Na velikonoční pondělí nastoupilo naše Béčko proti týmu Sokola Stodůlky.
Marek Bukovský: ,,Zápas, ve kterém jsme si vytvořili více brankových příležitostí, ale bohužel dali 4 tyčky. Soupeř dal gól z jeho jediné šance v prvním poločase.
Do druhého poločasu lépe vstoupil tým Stodůlek a my jsme postupně přebírali iniciativu a v 79. minutě srovnal na 1:1 Silovský. Vítězný gól jsme ale do konce zápasu vstřelit nedokázali, a proto bereme bod.
V druhém poločasu do utkání nastoupili i další dva dorostenci Tonda Chlum a Filip Čihák , což beru jako velký příslib do budoucna. "
ABC Braník
ABC BraníkNeděle, Duben 21st, 2019 at 3:19pm
ABC Braník
ABC BraníkPátek, Duben 19th, 2019 at 9:35pm
Muži A se dnes postavili na hřišti v Horních Měcholupech proti béčku Viktorie Žižkov.
Byla to vyrovnaná bitva pro nás bohužel se smolným koncem. V prvním poločase jsme jsme prohrávali 1:0, ale po centru Valty krásnou hlavičkou srovnal Adam Trávník. Druhý poločas se hrál v tempu a vše směřovalo k zasloužené remíze, ale z poslední akce zápasu jsme bohužel inkasovali rozhodující gól.