Hráči
ABC Braník 2007
ABC Braník 2007Neděle, Říjen 14th, 2018 at 5:56pm
Naši kluci - Admira 9:7
Další ligové utkání máme úspěšně za sebou a jsme rádi, že si připisujeme po šesté v řadě šest bodů.
,,Po první třetině jsme vedli 3:0 a kontrolovali zápas. Kluci bohužel mají rádi drama a tak druhou třetinu ,,vypustili" a vlastními chybami dostali soupeře do zápasu.
Je to škoda, zápas jsme mohli v klidu dohrát, vyzkoušeli bychom si některé věci, ale místo toho jsme si to zkomplikovali."
Ale bereme další tři body a v tabulce je před námi jen stoprocentní Dukla a o skóre Liberec.👏⚽👍💙💙💙
Děkujeme Tomášovi z 08 a Mikimu za pomoc.
ABC Braník 2007Neděle, Říjen 14th, 2018 at 12:11pm
ABC Braník 2007Neděle, Říjen 14th, 2018 at 12:06pm
Poslední pokyny před zápasem s Admirou a jdeme na to 😉
ABC Braník 2007Neděle, Říjen 7th, 2018 at 8:53pm
ABC Braník 2007Neděle, Říjen 7th, 2018 at 8:43pm
Varnsdorf - ABC Braník U12 3:4
Podařilo se nám opět zvítězit a přivézt si další tři body. Průběh zápasu byl nervy drásající a o našem vítězství rozhodl gól v poslední vteřině zápasu.
Klukům díky za to, že to nevzdali, ale kdyby od začátku plnili, co měli, mohli bychom si část nervů ušetřit. 😅😀
Ale i to k fotbalu patří... proto: ,, Kluci děkujem"