Hráči
ABC Braník
ABC BraníkNeděle, Říjen 14th, 2018 at 7:08pm
Ml.žáci U13 - Admira 2.2
Dnes jsme nepředvedli ideální výkon. Přílišný respekt z většího soupeře a zbytečně inkasované branky po vlastních chybách nám svazovali nohy. V poslední třetině ale kluci zabrali a zaslouženě vyrovnali. Vyhrát jsme mohli my i soupeř a tak je dělba bodů asi zasloužená.
Kluci si zaslouží pochvalu a respekt za to, že to nevzdali..👍⚽👍💙
ABC Braník
ABC BraníkNeděle, Říjen 14th, 2018 at 6:42pm
Divize starších žáků
Aritma - St.žáci U15 1:3
Bohužel neproměňujeme jasné gólové příležitosti a po chybách inkasujeme. Dnes nám chyběla chuť běhat a hrát.
Aritma - St. žáci U14 1:4
Předvedená hra a chuť bavit se fotbalem nám udělala radost a zvedla nám náladu.
ABC Braník
ABC BraníkNeděle, Říjen 14th, 2018 at 6:18pm
Další branická výhra se dnes zrodila na domácí půdě v utkání staršího dorostu, který v 8. kole přeboru nastoupil proti ČAFC a konečný výsledek zní 6:1. 👏👏👏⚽⚽⚽👍💙
ABC Braník
ABC BraníkNeděle, Říjen 14th, 2018 at 6:05pm
Ml.žáci U12 - Admira 9:7
Po první třetině jsme vedli 3:0 a kontrolovali zápas. Kluci bohužel mají rádi drama a tak druhou třetinu ,,vypustili" a vlastními chybami dostali soupeře do zápasu.
Je to škoda, zápas jsme mohli v klidu dohrát, vyzkoušeli bychom si některé věci, ale místo toho jsme si to zkomplikovali."
Za šesté vítězství v řadě bereme další tři body a v tabulce je před námi jen stoprocentní Dukla a o skóre Liberec.👏⚽
ABC Braník
ABC BraníkNeděle, Říjen 14th, 2018 at 5:44pm
FK Dukla Praha - Dorostenky 3:5
Na malém hřišti to byl v prvním poločase spíš boj. Soupeřky měly po pravdě více ze hry. Za stavu 0:0 neproměnily přísně nařízenou penaltu.
Do druhého poločasu naše holky nastoupily skvěle. Hrály kombinační fotbal plný rychlých akcí v úžasném nasazení a výhru si opravdu zasloužily. Pochvalu si zaslouží i soupeřky za fotbal v nasazení a duchu fair play. 👍⚽👏