Skip to content
FacebookYouTubeFlickr
ABC BraníkABC Braník
ABC Braník
Váš fotbalový team
  • Klub
  • Areál
  • Týmy
    • Muži A
    • Muži B
    • Gentlemani 40+
    • Ženy
    • Dorostenky
    • Starší dorost U19
    • Mladší dorost U17
    • Mladší dorost U16
    • Starší žáci A U15
    • Starší žáci B U14
    • Starší žákyně WU15
    • Mladší žáci A U13
    • Mladší žáci B U12
    • Mladší žákyně WU13
    • Starší přípravka A U11
    • Starší přípravka B U10
    • Mladší přípravka A U9
    • Mladší přípravka B U8
    • Dívky – přípravka
    • Předpřípravka U7
    • Fotbalová školička
  • Ke stažení
  • Kontakty
  • Archiv
  • Klub
  • Areál
  • Týmy
    • Muži A
    • Muži B
    • Gentlemani 40+
    • Ženy
    • Dorostenky
    • Starší dorost U19
    • Mladší dorost U17
    • Mladší dorost U16
    • Starší žáci A U15
    • Starší žáci B U14
    • Starší žákyně
    • Mladší žákyně
    • Mladší žáci A U13
    • Mladší žáci B U12
    • Starší přípravka A U11
    • Starší přípravka B U10
    • Mladší přípravka A U9
    • Mladší přípravka B U8
    • Předpřípravka U7
  • Ke stažení
  • Kontakty
  • Archiv

Cholupice B – Muži B

30.5.2016

Po hodně dlouhé době jsme zajížděli na hřiště soupeře, který byl v tabulkovém postavení pod námi. Před zápasem jsem byl hodně skeptický, protože sestava se dělala prakticky až v šatně. K dispozici byl náhradní brankář A týmu, 2 starší dorostenci, 4 mladší a 6 stálic z béčka. 

Už, už to vypadalo, že nám po celý zápas bude hrát muzika a starat se o zábavu a doprovodný program blíže nespecifikovaná cholupická slavnost. Tak jako tomu bylo například v Újezdě nad Lesy při tamních čarodějnicích. Průvod ale krátce po výkopu odešel, a tak jsme se mohli soustředit jen na fotbal. Prvních 15 minut jsme byli pod těžkým tlakem. I se štěstím se nám podařilo z této pasáže vyváznout stále se skórem 0:0. Soupeř nás při naší rozehrávce nenapadal, a tak jsme se začali více osmělovat a více kombinovat. Postupnými útoky jsme se dostávali až do průnikových přihrávek a zakončení, ale skórovat jsme nedokázali. A to jsme měli více šancí a střel, jak dohromady za celý měsíc. Tu největší měl na kopačce Presl, kdy sám před prázdnou brankou z malého vápna napálil míč do břevna.

Stále jsme byli herně lepší a po zásluze přišel první gól, kdy hokejovým blafákem zakončil svou individuální akci Křivan. Minutu před poločasem zařídil dvoubrankové vedení Silovský, kdy Presl odčinil své předešlé zaváhání a poslal pěkný centr do vápna na nabíhajícího Silovského. Ten zakončil placírkou do protipohybu brankaře, a tak se do šaten šlo za stavu 2:0.

Druhý poločas už byl plně v naší režii, hosté sice měli asi ještě dvě šance, z toho jednu vyloženou, ale to už jsme pohodlně hru kontrolovali.

Hned v úvodu druhého poločasu se trefil Silovský, opět po kombinaci s Preslem. Na 4:0 navyšoval Plánička, který dorazil do prázdné branky střelu Zhidkova. Bůra vsítil domácím sváteční střelec Konečný hezkou střelou k tyči. V 77. minutě dal svou druhou branku Křivan, kdy nechtěl, aby dal Silovský hattrick, a tak mu sebral míč z kopačky :D.

Výsledek 7:0 zpečetil nováček Zhidkov.

Jsme rádi, že jsme po dlouhé době vyhráli a mohli si po zápase zakřičet. Děkuji všem hráčům za předvedený výkon.

Cholupice B – Braník B 0:7 (0:2)

Michut – Silovský, Češka, Řemenář, Konečný – Kocur, Matera Lukáš, Richter (55´ Plánička), Presl (55´ Zhidkov) – Hejduk, Křivan

Podobné články
Jarní část sezóny začíná..
4.3.2020
Muži B – SK Modřany 2:3
14.5.2019
Fotbalový víkend přinesl vítězství i prohry
18.3.2019

mpptassportfotbalbakerosmartgocpppraha